Internet światłowodowy

Szybka, stabilna i niezawodna łączność ze światem

WI-FI

Wszyscy naraz w internecie? – ależ to proste!

Tata z komputerem, mama z laptopem, córka z tabletem, syn ze smartfonem? Dla nas to żaden problem! Właśnie dla takich potrzeb przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę Wi-Fi. Każdy klient PLJ w sieci blokowej otrzymuje router ONU z wbudowanym modułem Wi-Fi, a abonentom sieci bezprzewodowej instalujemy routery Wi-Fi. Dzięki temu każdy domownik może buszować w internecie kiedy tylko ma na to ochotę.

Hot Spot Internet bezprzewodowy

Szybko, sprawnie i bez kabli

Każdy abonent PLJ, poza standardowym dostępem do internetu, ma możliwość skorzystania z internetu bezprzewodowego. Nasze hotspoty obejmują swym zasięgiem wybrane miejsca na obszarze, na którym świadczymy usługi.

Telefon

PLJ TELECOM jest Niezależnym Operatorem Telefonicznym oferującym usługę stacjonarnej telefonii cyfrowej.
Telefonia cyfrowa to technologia nowej generacji, która w niedługim czasie wyprze z rynku tradycyjną telefonię kablową. Jest to nieodwracalny proces w telekomunikacji, który pozwoli nie tylko na obniżenie kosztów połączeń, ale także na poszerzenie pakietu dodatkowych usług telekomunikacyjnych. Usługa dedykowana jest dla użytkowników posiadających stały dostęp do internetu

W PLJ zawsze stawiamy na dynamiczny rozwój, co skutkuje dążnością do jak najwyższego poziomu usług i zadowolenia naszych klientów.  Stale poszerzamy naszą ofertę, jak również jej zasięg, tak aby dotrzeć do maksymalnego grona odbiorców.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi telefonu: